20

Miarka do pierscionków ZA DARMO od Savicki!

mega promocja

Super promocja Savicki, darmowa miarka do mierzenia obwodu palca, czy rozmiaru pierścionka, umożliwi to zakup idealnie dopasowanego pierścionka czy obrączki.

Co najważniejsze, Savicki oferują tą miarkę zupełnie za darmo! Wystarczy wejść do sklepu, wybrać z oferty sklepu pierścionek lub obrączkę i kliknąć aby zobaczyć szczegóły pierścionka.

Następnie kliknij na czerwony guzik ZAMÓW BEZPŁATNĄ MIARKĘ.

 

Do wyboru mamy miarkę jubilerską (zakładaną na palec) lub kołek jubilerski (pierścionek zakłada się na kołek). Co ciekawe Savicki oferuje wysyłkę za darmo, jakby tego było mało na formularzu dostępne są inne kraje do których może zostać wysłana miarka, nie wiem czy również za darmo.

Po kliknięciu w formularz, nic się nie dzieje poza tym, że guzik przestaje być aktywny ale otrzymacie maila, również kontaktowałem się ze sklepem Savicki i potwierdzili, że otrzymali formularz.

Sklep Savicki akceptuje płatności Savicki akceptuje PayPal, Savicki akceptuje PayU oraz Savicki akceptuje Blik. Savicki oferuje odbiór zamówionego towaru w lokalnym sklepie (Lublin), darmową wysyłkę przy zamówieniach za minimum 200zł oraz wysyłkę za pobraniem. Savicki akceptuje zwroty towaru w ciągu 120 dni.

Więcej informacji - koszty wysyłki w sklepie Savicki.

Miarka do pierscionków ZA DARMO od Savicki! Skorzystało: 99 idź do sklepu
Więcej promocji
sklep Sklep

Tylko dla dorosłych

Musisz mieć ukończone 18 lat aby móc przeglądać promocje z tej kategorii.


Wychodzę Jestem pełnoletni

Zgłoś ofertę

Błędny link
Wygasło