Neonet nocne przeceny Noeonet to sieć sklepów z elektroniką oraz dużym i małym AGD, która co jakiś czas organizuje promocję pod nazwą "Nocna Wyprzedaż". Podczas nocnej przeceny w Neonet klienci mają okazję kupić sprzęt elektroniczny i AGD w atrakcyjnych cenach i z dużymi zniżkami w ciągu 12 godzin trwania nocnej wyprzedaży.

Czym jest "Nocna Wyprzedaż" w Neonet?

Nocna wyprzedaż w sieci sklepów Neonet to promocja dla klientów sklepu internetowego o tej samej nazwie znajdującego się pod adresem Neonet.pl. Promocja ta zazwyczaj pojawia się nieoczekiwanie i bez żadnej zapowiedzi, w zupełnie przypadkowym dniu tygodnia i trwa jedynie 12 godzin. Podczas nocnej przeceny sklep Neonet znacznie obniża cenę produktów dostępnych na łamach strony sklepu internetowego Neonet.pl, dzięki czemu można zakupić elektronikę oraz artykuły AGD ze znaczną zniżką.

Czy "Nocna Wyprzedaż" jest również w sklepach stacjonarnych Neonet?

Niestety nie, ta promocja nie jest dostępna w lokalnych sklepach Neonet. Klienci mogą skorzystać z okazji robiąc zakupy online i korzystając z obniżonych cen w sklepie internetowym. Dlaczego tylko w sklepie internetowym Neonet.pl? Ciężko powiedzieć, prawdopodobnie sklep nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów w związku wydłużanymi godzinami otwarcia sklepów, płatności nadgodzin swoim pracownikom, etc. Nie zmienia to faktu, że zakupy online są bardzo wygodne, a towar można otrzymać prosto do domu lub złożyć zamówienie przez internet i odebrać towar w swoim lokalnym sklepie Neonet.

Kiedy będzie następna nocna przecena w Neonet?

Niestety nie ma reguły, ani żadnej powtarzalności w dniach kiedy organizowana jest nocna przecena w Neonet. Na chwile obecną wiemy jedynie o kilku nocnych wyprzedażach zorganizowanych w ciągu ostatnich kilku miesięcy:

W dniu 01.08.2019 (czwartek) została zorganizowana nocna wyprzedaż Neonet o godzinie 20:00 i obowiązująca do godziny 8:00 dnia następnego. Wyprzedaż była promowana takim banerem:

Nocna wyprzedaż Neonet

W dniu 12.08.2019 (poniedziałek) została zorganizowana kolejna nocna wyprzedaż Neonet o godzinie 20:00 i obowiązująca do godziny 8:00 dnia następnego. Wyprzedaż była promowana takim banerem:

Nocne wyprzedaże w Neonet

W dniu 19.08.2019 (poniedziałek) została zorganizowana kolejna nocna wyprzedaż Neonet o godzinie 20:00 i obowiązująca do godziny 8:00 dnia następnego. Wyprzedaż była promowana takim banerem:

Neonet wyprzedaż w nocy

Jak widzicie widzicie trzy powyższe nocne wyprzedaże zostały zorganizowane w ciągu jednego miesiąca, być może dlatego, że jest to okres wakacyjny i sprzedaż sprzętu AGD i elektroniki zapewne spada ze względu na inne potrzeby i wydatki ludzi wyjeżdżających na wakacje.

Kolejna nocna przecena w Neonet, o której wiemy została zorganizowana w dniu 12.08.2019 (czwartek) o godzinie 20:00 i obowiązująca do godziny 8:00 dnia następnego. Wyprzedaż była promowana takim banerem:

Nocna przecena Neonet

Jak widzicie nie obowiązuje tutaj żadna zasada czy reguła, kiedy taka nocna wyprzedaż w Neonet zostanie zorganizowana po raz kolejny.

Ile trwa nocna przecena w Neonet?

Neonet organizuje swoją nocną wyprzedaż zazwyczaj w godzinach od 20:00 do 8:00 rano następnego dnia, więc jak widać nocne przeceny trwają jedynie 12 godzin i w tym czasie można zakupić artykuły w sklepie Neonet w promocyjnych cenach.

Jak znaleźć taką nocną wyprzedaż Neonet?

Pogromcy Cen zrzesza ludzi, którzy zajmują się wyszukiwaniem okazji i promocji, ludzi takich jak Ty, którzy nie lubią przepłacać i cenią sobie możliwość kupienia produktów w okazyjnych cenach. Zaglądamy również na stronę sklepu internetowego Neonet.pl w celu znalezienia telewizorów, tabletów, pralek czy lodówek w okazyjnych cenach i możesz być pewny/a, że jeśli tylko pojawi się informacja o kolejnych nocnych przecenach, to zostanie ona opublikowana na łamach naszej strony! Zatem zaglądaj częściej na stronę główną PogromcyCen.pl , możesz również skorzystać z menu na górze aby wybrać konkretny sklep i przejrzeć promocje i kody rabatowe na przykład z Neonet lub wybierz interesującą Cię kategorię i zobacz jakie okazje już Cię ominęły.

Pogromcy Cen życzą udanych zakupów w Neonet!