Perfumy EDP Zakup perfum może się okazać dość trudny, nie tylko ze względu na przytłaczającą ilość różnych zapachów i marek ale również ze względu na oznaczenia na butelkach perfum. Do wyboru są nie tylko niezliczone zapachy, ale także różne stężenia zapachów. Zwykle na butelkach perfum, tuż pod nazwą znajduję się oznaczenie stężenia zapachu, na przykład EDP (Eau de Parfum).

EDP - Woda perfumowana (Eau de Parfum)

EDP to informacja na temat stężenia olejków eterycznych w perfumach i odnosi się do intensywności oraz trwałości jaką posiada dany zapach. Perfumy o wyższym stężeniu zapachu zawierają więcej olejków zapachowych i mniej alkoholu. Stężenia zapachowe dzielą się na kategorie, w tym perfumy (Parfum), wody perfumowane (Eau de Parfum), wody toaletowe (Eau de Toilette), wody kolońskie (Eau de Cologne) i wody odświeżające (Eau Fraiche).

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Okazje w kategorii "Kosmetyki i perfumy"!

Po perfumach woda perfumowana (EDP - Eau de Parfum) jest drugim zapachem co do ilości stężenia olejków eterycznych. Woda perfumowana ma na ogół stężenie olejków eterycznych wynoszące od 8% do 15%. Intensywność perfum EDP utrzymuje się zazwyczaj od trzech do pięciu godzin. Oczywiście nie oznacza to, że po 5 godzinach [perfumy EDP przestają pachnieć, po prostu nie są już tak intensywne jak w ciągu kilku pierwszych godzin. EDP jest również tańszy niż perfumy (Parfum) i chociaż ma wyższe stężenie alkoholu niż perfumy (Parfum), jest lepszy dla wrażliwej skóry niż inne rodzaje zapachów. Woda perfumowana EDP jest jednym z najczęstszych rodzajów zapachów i nadaje się do perfumowania na co dzień.

Gdzie kupić tanie perfumy EDP?

Jeśli perfumami EDP chcesz obdarować ukochana osobę, to o wiele lepszym wyborem będzie perfumeria internetowa niż zakup perfum EDP w okazyjnej cenie w jednym z serwisów aukcyjnych. Perfumy takie mogą okazać się podróbkami, a kupując w perfumeriach internetowych masz pewność, że produkt jest oryginalny.

Znalezienie tanich, markowych perfum może okazać się nie lada wyzwaniem, w szczególności w markowych perfumeriach zlokalizowanych w galeriach i centrach handlowych gdzie perfumerie ponoszą wysokie koszty utrzymania. Jednak często te same perfumy można otrzymać w sklepie internetowym tej samej perfumerii o wiele taniej, nawet z możliwością osobistego odbioru w lokalnej perfumerii. Dzieje się tak gdyż sklepy zachęcają do zakupów podczas niedzielnych oraz nocnych wyprzedaży oraz często publikują kody rabatowe obniżające cenę perfum EDP nawet o 40%.

W naszym serwisie PogromcyCen.pl znajdziesz okazje i kod rabatowe do wielu znanych i mniej kojarzonych perfumerii internetowych, takich jak na przykład:

Perfumy EDP w perfumerii Douglas Perfumy EDP w perfumerii eKobiecaPerfumy EDP w perfumerii Perfumesco Perfumy EDP w perfumerii Sephora

Na łamach naszego portalu codziennie publikujemy okazje i promocje znalezione przez naszych użytkowników, również promocje perfum EDP najpopularniejszych marek jak Calvin Klein, Hugo Boss czy Davidoff. Wystarczy przejść na stronę główną aby sprawdzić jakie okazje znaleźli dziś nasi Pogromcy Cen, lub wybrać odpowiednią kategorię, sklep lub markę z górnego menu:

Sprawdź okazje posortowane według sklepów.

Sprawdź okazje posortowane według marek.

Następnie kliknij w tytuł promocji aby zobaczyć szczegółowy opis, a następnie w guzik "IDŹ DO OKAZJI" lub "POKAŻ KOD" aby zobaczyć kod zniżkowy i przejść do strony sklepu z tą okazją!

Życzymy wszystkim Pogromcom Cen niesamowitych okazji!